Ufak tefek cinayetler 24.bölüm kıyafetleri

Sezonun en moda kokulu dizilerinden Ufak tefek cinayetler 24.bölüm kıyafetleri ve detaylarını sizlere bundan böyle sunmak istiyoruz. Her bölümde en fazla kıyafetlerinin merak edilip araştırıldığı kimselerin gözünden kaçmıyor. Öyle ki dizinin kıyafetlerine yapılan yatırımlar bir servet değerinde. Yani bu dizinin kıyafetleri merak edilmeyecek te benim dolabımda ki kıyafetler merak edilecek değildi. Bu kadar uğraş verilip dizinin konusu kadar kıyafetlerine de önem veren bir prodüksiyonu tebrik etmek gerekiyor. Bugüne kadar dizilerde ki kıyafetlere bu denli önem veren dizilerden ilk başta olanı Aşkı Memnu diğeri ise Ufak tefek cinayetler dizisi olsa gerek. Sizler de Aşkı Memnu dizisini izlerken o muhteşem gösterişli kıyafetler ilginizi çekmiyor muydu?

İşte o zamanlardan bu yana gördüğüm ve görebileceğim en güzel kıyafet sunumu Ufak tefek cinayetler dizisi ile geri geldi. Bu diziyle alakalı iyi yada kötü eleştiri yapmayan kalmamıştır. Özellikle dizinin başrol oyuncularının 4 çekici kadından oluşması da izlenmesi konusunda çok büyük rol oynuyor. Eee bu kadınları bir güzel giydirip birde ortaya sağlam bir konu bırakınca izlenmemesi söz konusu olamazdı.

Aslında Dizinin ilk bölümlerinde ki reyting oranlarının daha yüksek olduğunu söyleyebilirim, şu günlerde Dizilerin durağan dönemlerinden etkilenen dizilerden biride Ufak tefek cinayetler oldu. Bunun en büyük nedenlerinden birisi de dizinin kendini tekrar etmeye başlaması olsa gerek, bu diziye senarist bir an önce el atmaz ve hareketlendirmez ise yakında hızla kan kaybeden bu dizinin finalini görmeniz yakındır. Her neyse, dizi için bu kadar gıybet ve dedikodudan sonra Ufak tefek cinayetler kıyafetleri ile alakalı detaylara geçelim isterim. Sizler de bu diziyi beğeniyor ve kıyafetlerini merak ediyorsanız lütfen isteklerinizi bizlere yorum bölümünden ulaştırın.

Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Yıldıray Şahinler, Bade İşçil, Ferit Aktuğ, Selim Bayraktar, Tansu Biçer, Duygu Sarışın, Hayal Köseoğlu gibi ünlü isimlerin rol aldığı dizi de hemen hemen her karakterin giydiği kıyafetler merak ediliyor. Fakat Oya (Gökçe Bahadır) kıyafetlerinin bu dizide en merak edilenlerin başında yer aldığı bir gerçek. Oya ne giyse seviliyor, beğeniliyor ve konuşuluyor.

Aynı şekilde Bade İşçilin (Pelin) karakterinin giydiği kıyafetler de beğenilen modelleri ve modanın feminen havasını bizlere yansıtıyor. Spor ama şık kıyafetleri tercih eden Arzu Tülin Özen kıyafetleri ise çok bahsedilmese de en çok merak edilenlerin arasında yerini alıyor. Merve (Aslıhan Gürbüz) tarzı çok eleştirilse ve sosyal medyada çok kırıcı yorumlar yapılsa da o tarzda olan bayanlara stil notları aldırmaya devam ediyor.

Ufak tefek cinayetler kıyafetleri ilgili detaylar için dizi yayınlandıktan hemen sonra bura da isteklerinizi not almak üzere sizleri bekliyor olacağız, sevdiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden ulaştırmayı ve net bir şekilde kıyafeti belirtmeyi sakın unutmayın. Diziden sonra görüşmek üzere.

Yorumunuzu Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir