Yasak Elma 2. Bölüm Kıyafetleri

Fox Tv’nin yeni ve takip edilesi dizisi Yasak Elma Her Pazartesi saat 20:00’da ekranlarınızda. Dizinin içinde giyilen kıyafetler, stilistler ve sponsor firmaların dizideki oyuncuları giydirmeleri izleyiciler arasından tam not almışa benzemekte. Öyleki dizi ilk yayınlandığı gün bile birçok insan dizideki giyilen kıyafetleri merak edip aramaktadırlar. Med yapım bu dizide özellikle Ender’in kıyafetleri üzerinde özellikle duruyor gibi geldi tabi diğer oyuncularda’da yavaş yavaş sponsor atakları ilerde gelecektir diye düşünmekteyiz. Dizinin ana oyuncuları hemen aşağıdadır.

Not : Spoiler İçermez

Dizinin 2. Bölümünden kısa bir özet vermek gerekirse. Yıldız hayatını yönünü seçmiş ve o yönde ilerlemek için en başta Ender’i yakın takipe almaktadır bu arada Zeynep  her ne kadar Alihandan uzak durmaya çalışsada ufak bir kaza bu ikiliyi aynı kare içine koymaktadırlar gerisini izleyelim görelim.

Dizinin kıyafetleri ve markalarını sitemizde bulabilirsiniz 2.Bölüm Yasak Elma Kıyafetlerini hemen aşağıda bulabilirsiniz. Zaman zaman dizideki kıyafetler açıklandıkca sizler ile paylaşımlarımız devam edecektir. Bu açıdan sitemizi sık kullanılanlara alarak takipte kalabilirsiniz .

Yıldız Kırmızı Gözlük : Turkuaz optik & Vedi Vero

Yasak Elma Ender Gözlük Markası ve Fiyatı : Tomford 475 Dolar 

 

 

Yorumunuzu Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir